В ТНПУ провели міжнародну конференцію, присвячену ціннісним орієнтирам сучасного світу (ФОТО)
В ТНПУ провели міжнародну конференцію,
присвячену ціннісним орієнтирам
сучасного світу

II Міжнародна науково-практична конференція "Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід" відбулась у дистанційному режимі.

Велика подяка всім, хто зацікавився цією темою і знайшов час для дистанційної участі.

Вдячні голові огркомітету, ректору ТНПУ ім.В.Гнатюка д.ф.н. проф.Б.Буяку за допомогу і підтримку, а також: проректору з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ ім.В.Гнатюка д.б.н., проф. Г.Фальфушинській, декану історичного факультету к.і.н., доц. В.Міську, заступнику начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації п.Г.Зварич.

Слово має ректор ТНПУ  проф.Б.Б.Буяк
Слово має ректор ТНПУ  проф.Б.Б.Буяк

Проректор з нукової роботи та міжнародного співробітництва Г.І.Фальфушинська

Науковці Л.Литвин, Н.Морська, Г.Поперечна

Більше світлин дивіться тут

Особлива подяка співорганізаторам із Харківського національного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди, зокрема д.ф.н., проф. М.Триняк, науковцям із Харкова - д.ф.н.,проф.Ю.Калиноновському, д.ф.н., проф. О.Дольській, із Одеси - к.і.н., доц.І.Дружковій, колегам із ТНПУ - к.ф.н., доц. М.Заоборній, к.е.н., доц. В.Грушку, маг. І.Драгущак та іншим за цікаві доповіді й участь в обговоренні.

Вдячні усім, хто підтримував та допомагав у організації і проведенні конференції.

Н.Морська