В ТНПУ успішно захистили магістерські  роботи онлайн магістранти з Греції (ФОТО)

В ТНПУ успішно захистили
магістерські  роботи онлайн
магістранти з Греції

Наприкінці червня у Тернопільському національному педагогічному університеті відбулася низка неординарних подій: онлайн-захисти магістерських робіт здобувачів вищої освіти з числа громадян Греції за напрямками 016. Спеціальна освіта, 053. Психологія та 073. Менеджмент.

Комісія у складі О.Р.Барладин (голова комісії), Г.І.Фальфушинської, В.Г.Омельяненка, П.І.Ладики та Г.Л.Горбатюк (секретар) заслухала доповіді чотирьох магістрантів кафедри ортопедагогіки та фізичної терапії за напрямком 016. Спеціальна освіта (Стамулі Хрісі, Куцотиміу Сотирія, Анастасіу Афанасія, Даопулу Єлені Марія), присвячених проблемам навчання дітей зі спеціальними потребами. Зокрема, було дано вичерпний аналіз переваг та недоліків інклюзії, успішності використання ІКТ в освітньому процесі дітей з обмеженими можливостями у закладах спеціальної освіти Греції та сприйняття дітей з аутизмом та оцінки їх готовності до дорослого життя.

Кожна з доповідей завершувалася плідною дискусією, яка була ініційована членами комісії, насамперед Г. Фальфушинською та П.Ладикою.

Відтак, пандемія COVID-19 не стала перешкодою для освітнього процесу здобувачів з різних куточків світу, а лише модифікувала та вивела його на новий рівень.

Доповіді магістрантів

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва

Г.Фальфушинська