ТНПУ долучився до акції «День без поліетилену»
ТНПУ долучився до акції
«День без поліетилену»

До Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів у Тернополі проводилася акція «День без поліетилену». Підтримали акції і представники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Тема екології близька не лише географічному та хіміко-біологічному факультетам. Університет активно проводить просвітницьку роботу щодо збереження навколишнього середовища, екології міст, чистоти води та повітря, сортування побутових відходів, проводить толоки тощо.

Необхідність участі в акції «День без поліетилену» аргументує аспірант кафедри геоекології ТНПУ ім.В.Гнатюка Ігор Кузяк:

«Важливо, щоб населення області якомога швидше відмовились від поліетиленових пакетів і виробів. Це допоможе зберегти навколишнє середовище і власне здоров'я. Наш університет співпрацює з обласною державною адміністрацією. Окрім цього студенти-екологи реалізують такі проєкти, мають власні розробки цих еко-сумок, тощо. Це популярні речі».

Прес-служба ТНПУ