Особливості вступної кампанії в умовах карантину
Про особливості проведення вступної кампанії в період продовження карантину на території університету

наказ ТНПУ №158 від 3 серпня 2020 р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” і наказу університету від 29 липня 2020 р. №156 “Про продовження карантину на території університету з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19”, з урахуванням застосування можливих обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції,  н а к а з у ю:

1. У період вступної кампанії з 05 серпня по 28 серпня запровадити систему пропуску в головному корпусі (корпусі №1) університету.

2. Для реалізації пропускної системи в університеті приймальній комісії:

2.1. Виготовити перепустки встановленого зразка для членів приймальної комісії, предметних екзаменаційних комісій, фахових атестаційних комісій, а також осіб, які за своїми посадовими інструкціями забезпечують життєдіяльність університету.

2.2. Організувати проведення вступних іспитів і творчих конкурсів із дотриманням соціальної дистанції та усіх рекомендованих МОЗ України карантинних норм, в тому числі присутність медичного працівника на творчому конкурсі  зі спеціальності 017 «Фізична культура та спорт».

2.3. Спроектувати маршрути переміщення абітурієнтів головним корпусом університету.

3. Керівникам структурних підрозділів скласти і подати у приймальну комісію для виготовлення пропусків перелік осіб, які за своїми посадовими інструкціями забезпечують життєдіяльність університету.

4. Службі охорони:

4.1. Забезпечити температурний скринінг (вимірювання температури тіла безконтактним термометром), вхідний санітарний контроль шляхом візуального огляду (загальний стан, ознаки лихоманки, наявність ознак гострого респіраторного захворювання – кашель, чхання, нежить). Осіб, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускати до виконання службових обов'язків або проходження вступних іспитів. Про такі випадки негайно повідомляти заклад охорони здоров’я за місцем медичного обслуговування чи сімейного лікаря, а також приймальну комісію університету.

4.2. Дозволяти вхід в головний корпус університету вступникам лише після здійснення зазначених у п.4.1. заходів та за умови одягнення особою захисної маски/респіратора, дезінфекції рук шляхом застосування антисептика.

4.3. Не допускати у приміщення університету супроводжуючих абітурієнтів осіб, крім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю.

4.4. Допускати в корпус №1 університету лише осіб з пропусками, виготовлених відповідно до п.2.1. З 05 серпня по 28 серпня, в таких термінах:

а) з 05 серпня по 12 серпня, з 20 серпня по 21 серпня – членів предметних екзаменаційних комісій для забезпечення організації та проведення вступних іспитів та творчих конкурсів;

б) з 22 серпня по 26 серпня – членів фахових атестаційних комісій для забезпечення організації та проведення вступних випробувань для вступників на базі ОКР Молодший спеціаліст;

в) з 25 серпня по 28 серпня – членів фахових атестаційних комісій для забезпечення організації та проведення вступних випробувань для вступників у магістратуру.

5. Адміністратору головного корпусу (корпусу №1) університету:

5.1. Укомплектувати вхід до будівлі корпусу та місць прийому документів антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів, а також комплектами одноразових рукавичок для відвідувачів у випадку їх відмови від використання антисептика.

5.2. Забезпечити позначення місць для дезінфекції рук відповідними вказівниками.

5.3. Забезпечити очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння) та провітрювання аудиторій (не менше 30 хв.) до та після проведення вступних іспитів, а також під час тестування, за сприятливих погодних умов, відкривати вікна при зачинених вхідних дверях.

5.4. У аудиторіях, задіяних у процедурі прийому документів (ауд. 3, 22, 177, 178), організувати провітрювання та дезінфекцію поверхонь відповідно до графіків, розміщених на видному місці в цих аудиторіях.

6. Працівникам університету під час вступної кампанії, строго дотримуватись карантинного режиму з використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, дезінфекції рук тощо.

7. Під час вступної кампанії враховувати також інші обмежувальні протиепідемічні заходи, встановлені органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці) в залежності від рівня епідемічної небезпеки.

Підстава: доповідна записка відповідального секретаря
приймальної комісії Древніцького Ю.Р.

В.о.ректора Г.В.Терещук

ПОГОДЖЕНО:
Уповноважена особа з питань запобігання В.Л.Брославський
та виявлення корупції
Начальник юридичного відділу І.С. Сохіна