ЗМІ про нас. Маскувальні сітки для 44-ї Тернопільської артилерійської бригади (ВІДЕО)
ЗМІ про нас

Маскувальні сітки
для 44-ї Тернопільської
артилерійської бригади

З лютого 2015 р. студенти історики сплели 350 сіток загальною площею більше одного гектара. Якщо ж врахувати, що квадратний метр сітки коштує більше ста гривень, то загальна кількість коштів, які зекономили для ЗСУ студенти історики, сягає мільйона гривень.

Впродовж осені-зими-весни, в «докарантинний» період, першокурсники історичного факультету сплели відправили розвідникам, у 80-у Львівську десантно-штурмову бригаду, 57-у механізовану бригаду імені кошового отамана Костя Гордієнка 50 маскувальних сіток.

Цього разу студенти разом із ректором ТНПУ проф. Б.Буяком привезли 10 маскувальних сіток загальною площею близько 400 кв.м. у пункт постійної дислокації 44-ї Тернопільської артилерійської бригади. Невдовзі ці сітки потраплять на фронт, де будуть використані для маскування позицій, військової техніки та особового складу бригади.

«Це студентська доброчинна ініціатива, яка ніколи не була якимось чином мотивована,» – говорить ректор ТНПУ професор Богдан Буяк.

Доцент кафедри історії України, археології
та спеціальних галузей історичних наук
В.Кіцак