Вступна кампанія 2020 на хіміко-біологічному факультеті   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Вступна кампанія 2020
на хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Студентські роки для кожної людини – найяскравіший час для гармонійного розвитку, втілення найзаповітніших мрій, час, коли будуються амбітні плани та хочеться все встигнути.

Якщо Ви любите природу, експерименти, не уявляєш свого життя без науки, хочете обрати професію своєї мрії, дізнатися, що таке студентські будні і стоїте перед вибором факультет якого університету обрати, звертайтеся до нас!

Команда студентів та викладачів хіміко-біологічного факультету бере активну участь у вступній кампанії 2020.

Професійна команда хіімко-біологічного факультету
Професійна команда хімко-біологічного факультету

П’ятого серпня розпочався прийом документів на магістратуру за такими спеціальностями:

• 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) (денна і заочна форма навчання)

• 014.06 Середня освіта (Хімія) (денна і заочна форма навчання)

• 014.15 Середня освіта (Природничі науки) (денна форма навчання)

• 091 Біологія (заочна форма навчання)

• 102 Хімія (заочна форма навчання)

Серед абітурієнтів, які подають документи на магістратуру є випускники бакалаврату як хіміко-біологічного факультету ТНПУ, так і представники інших ЗВО України.

А з тринадцятого серпня розпочався прийоми заяв та документів на бакалаврат. Факультет здійснює підготовку бакалаврів на базі повної загальної середньої освіти за такими спеціальностями:

• 014.06 Середня освіта (Хімія) (денна форма навчання)

• 014.15 Середня освіта (Природничі науки) (денна і заочна форма навчання)

• 202 Захист і карантин рослин (заочна форма навчання).

А також підготовку бакалаврів за скороченим строком навчання на основі ОКР молодшого спеціаліста за спеціальностями:

• 014.06 Середня освіта (Хімія) (заочна форма навчання)

• 202 Захист і карантин рослин (денна і заочна форма навчання).

Робочі моменти

Прийом документів триватиме до
22 серпня. 27 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення (вступ на основі ПЗСО). З 27 по 31 серпня – терміни виконання вступниками вимог до зарахування за державним замовленням (здача оригіналів документів). 5 вересня зарахування вступників за державним замовленням, 6 вересня оприлюднення рейтингового списку із зазначенням рекомендованих абітурієнтів  до зарахування за кошти фіз. та/або юрид. осіб. Додатковий набір за кошти фіз. та/або юрид. осіб. і зарахування вступників до 30 вересня.

28 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення (вступ на основі ОКР «Молодший спеціаліст», ОС «Магістр»); до 4 вересня здача оригіналів документів (вступ на основі ОКР «Молодший спеціаліст»). До 6 вересня здача оригіналів для ОС «Магістр». 11 вересня зарахування вступників за кошти фіз. та/або юрид. осіб для ОКР «Молодший спеціаліст», 14 вересня зарахування вступників за кошти фіз. та/або юрид. осіб для ОС «Магістр».

Професійна команда громадської приймальної комісії працює кожного дня з 9:00 до 18:00.
 Будемо раді бачити Вас студентами хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка!
Станьте частинкою нашої великої родини і відчуйте дух науки!
Зробіть перший крок до успішного професійного майбутнього – обирайте!

Доц. І.Б. Чень,

заст.декана з вих.роботи Н.В. Москалюк