Футбольна команда ТНПУ з блискучим рахунком вдруге здобула  Кубок Патріотів! (ФОТО)
Футбольна команда ТНПУ
з блискучим рахунком вдруге здобула
Кубок Патріотів!

20-23 серпня 2020 р. у Хусті (Закарпаття) тривали матчі Кубку Патріотів.

23 серпня футболісти ТНПУ зійшлися на полі у вирішальному поєдинку зі студентською збірною і виборола Кубок Патріотів.

Як повідомив заступник декана факультету фізичного виховання Я.Б.Боднар, у фінальному матчі майбутні педагоги з рахунком 4 : 2 здолали на міському стадіоні в Хусті збірну Закарпаття. Авторами голів стали Андрій Засєдко, Юрій Заставецький, Максим Лилик та Михайло Войцещук. Останній став кращим голеодором турніру з 5 м'ячами.

Ось як прокоментував чергову перемогу наших футболістів ректор ТНПУ, проф.Б.Б.Буяк, який був присутній на змаганнях:

Гідний подарунок зробили  наші футболісти рідному ТНПУ та м.Тернополю до Дня Незалежності України!

Вітаємо переможців за бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті!