Сумна звістка сколихнула ТНПУ...
Сумна звістка сколихнула ТНПУ

21 серпня на Сході України загинув випускник інженерно-педагогічного факультету військовослужбовець Володимир Рудик, уродженець с.Золотники Теребовлянського району.

Володимир пройшов бойовий шлях від солдата до старшого лейтенанта, отримав при цьому шість державних нагород. Він командував ротою 14-тої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Володимир Рудик
.
"Під час військової служби у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Луганській області трагічно загинув Володимир Рудик", - повідомив  сільський голова Дмитро Бугай.

Поховали Володимира Рудика у рідному селі 21 серпня
Поховали Володимира Рудика у рідному селі 21 серпня.

У час небезпеки 31-річний Володимир став на захист Вітчизни і віддав за Незалежність України своє життя.

Нехай пам'ять про Героя буде вічною!

Колектив Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка глибоко сумує через непоправну втрату і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям, однокурсникам Володимира.