Першим номінантом відзнаки «Гордість ТНПУ» став академік В.П.Кравець. Вітаємо! (ФОТО)

Першим номінантом відзнаки
«Гордість ТНПУ» став академік В.П.Кравець
 Вітаємо!

31 серпня 2020 року на розширеному засіданні вченої ради університету ректор ТНПУ проф. Б.Б.Буяк урочисто оголосив про започаткування традиції нагородження почесною відзнакою «Гордість ТНПУ» за вклад у становлення, розвиток та популяризацію університету.
Нова віха в історії ТНПУ - нова відзнака

Першим почесним номінантом на відзначення став голова вченої ради університету, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України проф. В.П.Кравець.

Вручення нагодори
Під гучні оплески дружнього колективу ТНПУ ректор Б.Б.Буяк вручив Володимиру Петровичу відзнаку «Гордість ТНПУ»

За плечима В.П.Кравця – понад п’ятдесят років сумлінної науково-педагогічної  праці на благо рідного університету, неоціненний вклад у становлення та розвиток одного з найкращих сучасних педагогічних закладів вищої освіти України.

В ТНПУ Володимир Петрович  пройшов різні етапи посадового росту: асистент, старший викладач, доцент, з 1983 р. – декан фізико-математичного факультету, з 1985 р. – проректор з навчальної роботи, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (1990-2017 рр) , голова Асоціації випускників ТНПУ, голова вченої ради університету.

Шановний Володимире Петровичу, уся університетська спільнота щиро вітає Вас з отриманням урочистої  відзнаки «Гордість ТНПУ»! Дякуємо Вам  за багаторічну сумлінну працю на благо ТНПУ, активну життєву позицію, душевність та доброчесність, самовідданість та ініціативу, чуйне наставництво,  відмінні особисті якості та неоціненний  вклад в розвиток університету!
Щирі емоції...

Нехай відзнака «Гордість ТНПУ» стане добрим стартом та стимулом до ще продуктивнішої праці для всіх учасників освітнього процесу в ТНПУ!

Прес-служба ТНПУ