Студенти факультету фізичного виховання ТНПУ знову серед кращих! (ФОТО)

Студенти факультету
фізичного виховання ТНПУ
 знову серед кращих!

У серпні місяці відбулась низка чемпіонатів України з легкої атлетики у різних вікових категоріях: юнаки, юніори, молодь і дорослі. У всіх цих змаганнях до складу збірної області входили і студенти факультету фізичного виховання нашого університету. Всі змагання проходили у м.Луцьк.

Розпочався медальний поступ змаганнями юніорів 12-13 серпня. Тут відзначився бронзовою нагородою в штовханні ядра (14.89 м), на той час абітурієнт, а нині студент 1 курсу Ігор Висоцький.

Далі медальну естафету підхопили юнаки. Змагання відбулись26-27 серпня. Одразу дві бронзові нагороди в стрибках в довжину (6.71м) та потрійним (14.32м) здобув студент 1 курсу Танасійчук Ігор. Тренує спортсмена викладач кафедри теорії та методики олімпійського та професійного спорту Михайло Васірук.

Завершували змагальний сезон 29-30 серпня молодь та дорослі. І тут також наші студенти продемонстрували свій високий клас. Магістрант 1 року навчання Шилівський Олександр з результатом 50.85 м в метанні диску здобув бронзову нагороду серед дорослих та срібну серед молоді. Магістрантка 2 року навчання Долинчук Оксана в бігу на 800м (2.08,62 сек) виборола бронзову медаль серед молоді та стала сьомою серед дорослих.

Диск метає Олександр Шилівський

На дистанції Оксана ДолинчукМ.С.Васірук та І.Танасійчук
- На дистанції Оксана Долинчук

- М.С.Васірук та І.Танасійчук

Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним виступом на чемпіонатах України!

Доц. ТМОПС Єднак В.Д.