Shuttle Time Ternopil National Pedagogical University named after Volodymyr Gnatyuk, Ukraina, Ternopil (ФОТО)

Shuttle Time
Ternopil National Pedagogical University
named after Volodymyr Gnatyuk,
Ukraina, Ternopil

За ініціативи Федерації бадмінтону України та за підтримки Міністерства освіти і науки України з 2 вересня 2020 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка завідувачем кафедри фізичного виховання Андрієм Огнистим та доцентом кафедри Катериною Огнистою, в рамках тренувального табірного збору, розпочато навчання студентів факультету фізичного виховання нашого університету за міжнародною програмою Shuttle Time University Course.

Програма є гнучкою і не потребує будь-якого попереднього досвіду гри в бадмінтон. Навчання в рамках програми Shuttle Time University Course, дозволить студентам окрім навчання технічним прийомами бадмінтону, розвивати творче мислення, співробітництво, повагу до інших, розуміння шляхів вирішення проблем.

Цікаві завдання та вправи

Паралельно з практичними заняттями наші студенти розпочали он-лайн навчання з бадмінтону на освітній платформі World Academy of Sport (United Kingdom).

Учасники проєкту

Результатом навчання стане отримання міжнародного сертифікату вчителя бадмінтону за програмою Shuttle Time, що дасть змогу нашим студентам, а у майбутньому фахівцям з фізичного виховання та спорту проводити заняття з бадмінтону з дітьми 5-15 років у більше ніж 130 країнах Світу.

Ми готові до проведення занять

Пишаємось тим, що у січні-лютому 2020 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка за сприяння та підтримки нашого ректора професора Богдана Буяка, який нещодавно був відзначений подякою Федерації бадмінтону України, 55 вчителів фізичної культури міста Тернопіль ознайомились з можливостями програми Shuttle Time.

Подяка нашому ректору професору Богдану Буяку

Ми не на словах найкращі, ми найкращі, що підтверджується нашими вчинками та діями.

Завідувач кафедри фізичного виховання
Андрій Огнистий