Особливості моделі змішаного навчання в ТНПУ, у зв'язку із зростанням рівня небезпеки поширення COVID-19

Про внесення змін у модель змішаного навчання
у зв’язку із зростанням небезпеки поширення COVID-19                                                                                                                         Наказ ТНПУ №193 від 04.09.2020 р.

У зв’язку із зростанням небезпеки поширення COVID-19 у м. Тернопіль до рівня “червоний” н а к а з у ю:

1. Внести зміни у чинну модель організації змішаного навчання протягом вересня 2020 року, встановлену наказом ректора від 28.08.2020 р. за №176,  а саме:

1.1. Здобувачі 2-4 курсів першого (бакалаврського), 2 курсу другого (магістерського), 1-2 курсів третього (доктора філософії) рівнів вищої освіти навчаються в приміщеннях ТНПУ з 01 до 05 вересня (1 тиждень у дві зміни). З 07 до 30 вересня –  навчаються дистанційно.

1.2. У випадку пом’якшення з 21 вересня 2020 року епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м. Тернопіль до рівня, нижчого за “червоний”:
Здобувачі перших курсів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти навчаються в приміщеннях ТНПУ з 21 вересня до 03 жовтня            (2 тижні у дві зміни).

1.3. У випадку продовження епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м. Тернопіль на рівні “червоний” після 21 вересня 2020 року:
Здобувачі перших курсів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти навчаються з 21 вересня до 3 жовтня (2 тижні у дві зміни) дистанційно.

2. Запровадити в ТНПУ з 07 вересня 2020 року протиепідемічні заходи, встановлені МОЗ України для “червоної” зони епідемічної небезпеки в частині перебування в приміщеннях ТНПУ працівників і проживання в гуртожитках здобувачів (Додаток 1).

3. У випадку пом’якшення епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м. Тернопіль до рівня, нижчого за “червоний”, встановити в університеті протиепідемічні заходи і правила поведінки з урахуванням специфіки вимог МОЗ України на цьому рівні небезпеки.

4. Наказ №176 від 28.08.2020 р. вважати таким, що втратив чинність.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Підстава: службова записка першого проректора Терещука Г.В.

Ректор Б.Б. Буяк

ПОГОДЖЕНО:

Начальник юридичного відділу І.С. Сохіна

наказом ректора ТНПУ
від 04.09.2020 р. № 193

ПОРЯДОК
здійснення протиепідемічних заходів та правила поведінки в університеті на період перебування міста Тернопіль у “червоній” зоні небезпеки поширення COVID-19
1. Заборонити:

1.1. Відвідування університету здобувачами освіти.

1.2. Проведення в університеті (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів.

2. Обмежити доступ до приміщень університету працівників університету та сторонніх осіб. У випадку залучення фахівців інших установ для виконання робіт по забезпеченню життєдіяльності закладу, проводити їх ретельну перевірку на наявність температури і респіраторних симптомів, після чого надавати дозвіл на вхід в будівлю з дотриманням усіх вимог особистого протиепідемічного захисту (маска, рукавиці, дотримання дистанції тощо).

3. Всім працівникам, що забезпечують життєдіяльність університету та перебувають в приміщеннях для організації освітнього процесу за дистанційною формою, дотримуватись вимог щодо протиепідемічного захисту, користуватись масками або респіраторами, які закривають ніс та рот.

4. Забезпечити наявність в приміщеннях ТНПУ, задіяних до забезпечення життєдіяльності університету та дистанційного навчання, антисептичних засобів для обробки рук. Облаштовувати окремі місця для збирання використаних засобів індивідуального захисту в пластикові пакети або спеціальні контейнери, що закриваються, забезпечити знезараження зібраних матеріалів перед знешкодженням протягом або в кінці зміни. При дезінфекції використовувати стандартні дезінфектори з дотриманням часу перебування на оброблюваній поверхні згідно з інструкцією до кожного окремого дезінфекційного засобу (Гирило О.М.).

5. Проректору з навчально-методичної роботи Гевку І.В.  продовжити виконання обов’язків відповідального в університеті за встановлення системи екстреної комунікації з поліклініками, лікарнями і медичними центрами.

6. Продовжити функціонування в ТНПУ системи щоденного виявлення ознак коронавірусної хвороби у працівників та здобувачів освіти, що проживають у гуртожитках ТНПУ (волонтери, охорона, чергові корпусів і гуртожитків, інші працівники).

7. Підтримувати готовність кімнат-ізоляторів в гуртожитках до прийому мешканців студентського містечка з ознаками коронавірусної хвороби (Гирило О.М.).