Вітаємо з успішним проходженням акредитації освітньої програми «БІОЛОГІЯ» третього рівня вищої освіти

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка висловлює вдячність Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «БІОЛОГІЯ» третього рівня вищої освіти.

Дякуємо за належну фахову роботу експертних груп та галузевих експертних рад, а також за надані пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення освітніх програм.

Щиро вітаємо гаранта освітньої програми Грубінка Василя Васильовича, науково-педагогічних працівників хіміко-біологічного факультету , адміністрацію, структурні підрозділи університету, студентську спільноту з успішним проходженням акредитації та дякуємо за командну роботу, згуртованість та професіоналізм.