Інженерно-педагогічний факультет привітав своїх першокурсників зі вступом до студентських лав ТНПУ (ФОТО)

Інженерно-педагогічний факультет

привітав своїх першокурсників

зі вступом до студентських лав ТНПУ

18.09.2020 р. відбулась посвята першокурсників інженерно-педагогічного факультету. З врахуванням особливостей сьогодення, зустріч відбувалася онлайн. Проте ця особливість не вплинула на щирість вітальних слів, а лиш підкреслила доброзичливе ставлення до кожного нашого студента.

Вітальне слово ректора.

Зустріч з першокурсниками почалась з вітального слова ректора ТНПУ проф.Б.Б.Буяка. У своєму зверненні Богдан Богданович щиро привітав студентів та викладачів з початком навчального року.

Вітальне слово ректора

Ректор познайомив учасників зустрічі з сьогоднішнім життям ТНПУ та подальшими перспективами розвитку університету а також тими інноваційними технологіями, які сприятимуть якісному процесу навчання в дистанційному форматі. Богдан Богданович підкреслив високі фахові навики випускників університету в цілому та факультету, зокрема.

Презентація досягнень університету

Настанови декана
З привітанням до студентів звернувся декан інженерно-педагогічного факультету доц. Б.В. Струганець.

Борис Володимирович розповів студентам про особливості навчання на факультеті та можливості професійного розвитку майбутніх фахівців, які обрали професії, що є одними з найбільш перспективних на сьогодні.

Настанови декана

На зустрічі також виступили проректор проф. І.В.Гевко, заступник декана Потапчук О.І. завідувачі кафедр та провідні викладачі факультету, куратори академічних груп першокурсників, які розповіли про специфіку організації навчального процесу.

Роз’яснення специфіки дистанційного навчання

Вітаємо наше молоде поповнення у дружній родині інженерно-педагогічного колективу!

ІПФ чекає на вас у своєму дружньому колі

Віримо, що дистанційний початок нашого навчання не віддалить вас від життєрадісного студентського життя, а лиш загартує вас і сприятиме прагненню до засвоєння нових знань та вмінь, що вимагає сьогодення.

Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги у навчанні!

Пам`ятайте! Ви для нас – найкращі, і ми – з вами!

Ірина Луцик