Представники географічного факультету ТНПУ  відзначені подяками міського голови  з нагоди Всесвітнього  дня туризму  та Дня туризму в Україні  (ФОТО)

Представники географічного факультету ТНПУ
відзначені подяками міського голови
з нагоди Всесвітнього  дня туризму
та Дня туризму в Україні

Напередодні  професійного свята міський голова Тернополя Сергій Надал  привітав представників туристичної галузі відзначивши їх подяками. Серед обраних були і представники географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету, декан факультету – доцент Андрій Кузишин та викладач кафедри географї та методики її навчання – Богдан  Гавришок.

міський голова Сергій Надал та декан географічного факультету Андрій Кузишин
Міський голова Сергій Надал та декан географічного факультету Андрій Кузишин

міський голова Сергій Надал та викладач кафедри географії та методики її навчання Богдан Гавришок.
Міський голова Сергій Надал та викладач кафедри географії та методики її навчання Богдан Гавришок

«Це ті люди, які працюють у сфері громадського харчування, готельного бізнесу, транспорту, бібліотек, музеїв. Ви щодня вкладаєте частинку себе не лише у вдосконалення роботи ваших об’єктів, а й покращуєте туристичну інфраструктуру міста. Бажаю вам міцного здоров’я, надійних партнерів, збільшення кількості туристів, а вашим родинам - добра, благополуччя і Божої ласки», - зазначає міський голова Сергій Надал.

Після нагородження

Колектив географічного факультету приєднується до побажань та вітає усіх причетних з професійним святом і тих, хто з мандрівками на «ти».

Доцент кафедри геоекології
та методики її навчання