Відбулось онлайн-засідання вченої ради ТНПУ

Відбулось онлайн-засідання

вченої ради ТНПУ

«Про результати вступної кампанії 2020 року і завдання щодо організації та забезпечення набору вступників до ТНПУ на 2021/2022 н. р.» доповідав проректор з навчально-методичної роботи проф. Гевко І. В.

Gevko_I.V
У своєму виступі спікер акцентував увагу на  новаціях вс
тупу-2020, особливостях роботи приймальної комісії університету  в умовах пандемії  та найголовніше –підсумував результати цьогорічної вступної кампанії в ТНПУ.

За словами І.В.Гевка, світова пандемія COVID-19 внесла серйозні корективи в організацію процесу вступу для здобуття вищої освіти, але ніяким чином не позначилась на результатах набору вступників. Адже кількісне поповнення здобувачами вищої освіти дружньої родини ТНПУ свідчить про позитивну динаміку вступу-2020.

Проректор з навчально-методичної роботи проф. Гевко І. В.

Власне, показовими є і результатами широкого загальнодержавного конкурсу: з 477 місць максимальних обсягів державного замовлення для здобуття ступеня "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти ТНПУ отримав 419 рекомендацій (це денна форма). Що стосується заочної форми – 46 рекомендацій з 147 можливих, що теж є дуже добрим показником.
Зростає кількість осіб, які здобуватимуть вищу освіту за кошти фізичних та юридичних осіб. Укладено договори про навчання із 422 здобувачами бакалаврського рівня вищої освіти денної форми навчання та 50 заочної форми навчання. Щодо результатів вступу у магістратуру, то загалом зараховано 840 осіб.

Приймальна комісія ТНПУ

Важливу роль у підготовці абітурієнтів до вступу в університет та формуванні позитивного іміджу бренду ТНПУ відіграє Центр довузівської підготовки. У 2019–2020 навчальному роках підготовлено 102 слухачі, з них 86 осіб зараховані студентами ТНПУ.

Проректор з навчально-методичної роботи І.В.Гевко зазначив,  що цьогоріч у ТНПУ оголошено і успішно здійснено набір за новими освітніми програмами бакалаврського рівня («Середня освіта (Фізика, англійська мова)», «Логопедія. Спеціальна психологія») і магістерського рівня («Інклюзивна освіта», «Соціальна педагогіка», «Освітні вимірювання», «Релігієзнавство»).

На засіданні вченої ради університету було прийнято рішення щодо створення Дослідницького офісу менеджера освіти як партнерської організації таких структурних підрозділів, як Бюро кар’єри та Центру післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Дослідницький офіс пропонуватиме менеджерам освіти Тернопільської області та України семінари, вебінари, короткострокові курси в рамках додаткової освіти з проблем організації дослідницької діяльності задля розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах та установах області.

На завершення засідання І.В.Гевко подякував усім членам приймальної комісії, технічним секретарям, деканатам та усім структурним підрозділам університету за невтомну та наполегливу працю, яка дозволила продемонструвати такі високі показники набору здобувачів вищої освіти у 2020 році.

Учений секретар ТНПУ
Гевко В.Р.