Центр післядипломної освіти ТНПУ  провів дистанційні курси  підвищення кваліфікації викладачів  Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу
 Центр післядипломної освіти ТНПУ
провів дистанційні курси
підвищення кваліфікації викладачів
Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу

29 вересня у Центрі післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка підсумковою zoom-конференцією закінчилися дистанційні курси підвищення кваліфікації викладачів Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського (наукові керівники доц. Надія Балик та доц. Галина Шмигер).

Підвищення кваліфікації передбачало такі напрями роботи: використання цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи дистанційне та змішане навчання, цифрову компетентність.

Основна увага була зосереджена на створенні дієвої стратегії дистанційного навчання Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, формуванні умінь користуватись платформою LMS Moodle, сучасними цифровими онлайн-інструментами та засобами інтернет-комунікації. Викладачі коледжу успішно справились з усіма завданнями та мають нові ідеї для урізноманітнення освітнього процесу.

Дякуємо методисту Леся Синишин, усім слухачам курсів, директору #ЦПО #ТНПУ імені Володимира Гнатюка Світлана Калаур за співпрацю.

Доц.Балик Н.Р.