Ділимося досвідом: аспіранти та магістранти ФПП ТНПУ імені В. Гнатюка прочитали лекцію для студентів Чернівецького національного університету  імені Ю. Федьковича (ФОТО)

Ділимося досвідом: аспіранти та магістранти ФПП ТНПУ імені В. Гнатюка прочитали лекцію для студентів Чернівецького національного університету  імені Ю. Федьковича

Сьогодні, 30 вересня, аспіранти та магістранти спеціальностей Дошкільна та Початкова освіта факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка у межах співпраці між ЗВО прочитали лекцію для бакалаврів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під керівництвом аспірантки Бойко Т.О магістранти групи мПО–2 розкрили сутність систем дошкільної освіти Швейцарії (Шишак А.), Данії (Дудчук М.), Японії (Довгань Х.), Південної Кореї (Шишак А.) та Австралії (Руденський Р.) і запропонували перспективні ідеї цих країн для розвитку українського дошкілля. Бойко Т.О. та професор О. І. Янкович цікаво розповіли про окремі аспекти діяльності дитячих садків у Польщі. Яскраві та змістовні виступи учасників-лекторів були підкріплені інформативними презентаціями та відео-фрагментами.

Визначення перспективних ідей системи дошкільної освіти Швейцарії

О. І. Янкович розповідає про дошкільну освіту Польщі

Ознайомлення із системою дошкільної освіти Данії

Перегляд  відео про дитячі садки Данії
Перегляд  відео про дитячі садки Данії

Слухачами лекції, окрім студентів та викладачів ЧНУ імені Юрія Федьковича, стали також колеги із Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Натхненні креативною ідеєю про спільне проведення занять з участю студентів як лекторів, домовилися про продовження співпраці між  ЗВО України такого ж формату.

Лектори та слухачі

Щиро дякуємо викладачам та студентам, які долучилися до сьогоднішнього дійства! Точно знаємо, що майбутня взаємодія із закладами вищої освіти буде не менш продуктивною.

Магістрантка відділення «Початкова освіта»
Шишак Андріана