Факультет іноземних мов ТНПУ пропагує цифрові технології навчання
Факультет іноземних мов ТНПУ
пропагує цифрові технології навчання

Викладачі кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови з 2015 року є членами міжнародної організації UALTA (Українська асоціація з мовного тестування та оцінювання). За цей час викладачі відвідували щорічні тренінги, семінари, веркшопи, організованих асоціацією, з участю провідних закордонних та українських спеціалістів в галузі оцінювання. На факультеті іноземних мов систематично проводяться семінари з обговорення інновацій в оцінюванні.

Цього року викладачі кафедри Бабій Людмила та Нацюк Мар’яна отримали запрошення на участь у конференції BAAL TEASIG (Британська асоціація прикладної лінгвістики) на тему «Грамотність мовного оцінювання у цифрову епоху» (“Language Assessment Literacy in a Digital Age”), що повинна була відбутися у Мілтон Кейнс (Велика Британія) 26 березня 2020. Натомість конференція проводилася 25 вересня 2020 року онлайн, де представники нашої кафедри демонстрували відео як презентацію постеру на тему «Цифрові технології само- та взаємооцінювання вмінь письма англійською мовою»

етапи

Кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови