Практична діяльність стейкхолдерів на географічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Практична діяльність стейкхолдерів
 на географічному факультеті ТНПУ

В рамках постійно діючого проєкту «Відкритий лекторій на географічному» 30 вересня 2020 року студенти спеціальності «Туризм» мали можливість взяти участь в лекції заступника начальника управління туризму Тернопільської обласної державної адміністрації, стейкхолдера освітньої програми «Туризм» ТНПУ ім.В.Гнатюка, Ростислава Яцківа. Нещодавнє професійне свято – День туризму в Україні та Всесвітній день туризму також були добрим приводом для проведення такої зустрічі.

Лектор Ростислав Яцків.
Лектор Ростислав Яцків

Цьогорічна лекція була логічним продовженням попередніх зустрічей пана Ростислава зі студентами географічного факультету, які неодноразово вже мали можливість спілкування з представниками управління туризму ТОДА в ході зустрічей на туристичних об’єктах області, а також на попередніх лекційних заняттях.

Zoom-спілкування

Пропонована проблематика була присвячена характеристиці практичних підходів до формування туристичного брендингу регіону. Зокрема, було приділено увагу історії формування та утвердження туристичного бренду «Тернопілля туристичне», його співставлення та позиціювання на туристичному ринку України та Європи. Принагідно слід згадати, що автором цього логотипу є випускник географічного факультету ТНПУ Юрій Козоріз.

Тернопілля туристичне - розробник логотипу - випускник географічного факультету Юрій Козоріз

Брендування Тернополя

Інформаційним супроводом лекції була можливість ознайомитись з основним туристичним сайтом області «Тернопілля туристичне». В її ході можна було почерпнути багато цікавого, пізнавального та справді практичного в сфері туристичної діяльності. Заняття викликало здорову зацікавленість з боку студентства та в черговий раз підтвердило необхідність подібних зустрічей.

І.В. Поплавська,

доцент кафедри географії України і туризму