ТНПУ вітає з Міжнародним днем музики! (ВІДЕО)
ТНПУ вітає

з Міжнародним днем музики!

Цей день традиційно проводиться в університеті з великим піднесенням. Цього року ми проводимо його дистанційно, але не менш цікаво.

До вашої уваги вітання від ректора університету проф.Б.Б.Буяка, декана факультету мистецтв З.М.Стельмащука та викладачів факультету А.М.Баньковського та Б.О.Водяного.

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка щиро вітає всіх із цим прекрасним святом та бажає творчого натхнення та мажорних акордів у ваших серцях!

До Міжнародного дня музики талановиті студенти факультету підготували творчий подарунок - вони презентують прекрасний кавер-кліп  «Формула успіху музиканта» на пісню із репертуару Мішель Андраде. Приємного перегляду!

Автори тексту - Уляна Шерстій та Дарія Познанська. Виконують - Віталій Нємий, Дарина Познанська та Уляна Шерстій.

Таланти ТНПУ

Викладач Г.М. Груць ділиться ворушливими роздумами про музику -

А про цілющі властивості музики читайте у блозі психологічної служби - Музикотерапія як метод оздоровлення.

Гарного настрою усім, крокуйте по життю з музикою  - сьогодні і завжди!

Прес-служба ТНПУ