ЗМІ про нас. Професор Йосип Михайлович Свинко. Про переломні моменти у житті (ВІДЕО)
ЗМІ про нас

Професор Йосип Михайлович Свинко

Про переломні моменти у житті

Першому геологу Тернопільщини, легенді географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Йосипові Свинку – 86 років!

Свинко Йосип Михайлович – відомий вчений – геолог, профессор, академік Української екологічної академії наук, талановитий педагог, письменник, природодослідник, громадський діяч.

Співпрацючи з Тернопільським обласним краєзнавчим музеєм від 1961 року Йосип Михайлович надавав значну допомогу під час створення експозиції відділу природи. Наукові співробітники музею й донині звертаються до нього за консультаціями.

Вітаємо пана профессора з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, усіляких гараздів, Божого благословення!

Тернопільський обласний краєзнавчий музей