Звернення ректора ТНПУ проф.Б.Буяка з нагоди Дня працівника освіти
Звернення ректора ТНПУ проф.Б.Буяка

з нагоди Дня працівника освіти

Щирі вітання з Днем Освітянина усім, хто має відношення до цієї особливої ваги Професії! Здавна Учитель був системним адміністратором людського поступу, провісником новизни і послідовником традицій, лікарем людських душ і архітектором прогресу, надією і вірою майбутнього, любов’ю і мудрістю своїх вихованців!

Найкращі побажання сьогодні линуть усім, хто обрав це не легке покликання. Нехай міцне здоров’я не покидає Вас, добро супроводжує на щодень, вдячних і талановитих Вам учнів, народного визнання та належної державної підтримки!

Особливо теплі слова привітань Вам, мої шановні колеги-освітяни з #ТНПУ! Ми з Вами обрали не просту Візію для нашої спільної справи - Тернопільського національного педагогічного університету - бути Найкращими і гуртувати усіх, хто може і хоче слідувати цьому. Це дуже відповідальна, але і почесна місія - підготувати Учителів майбутнього! Завдяки послідовній професійній праці наш колектив довів цього року, що ми таки Найкращі згідно показників консолідованого рейтингу у цій галузі. Наша відзнака не забарилася і ряди студентів та магістрантів збільшилися на 30 % в порівнянні з минулим роком. І відрадно, що більшість з них прийшли здобувати педагогічний фах! Ми з вдячністю згадуємо всіх випускників, а сьогодні успішних освітян, які підготували для нас таке якісне поповнення.

Будьмо гідними продовжувачами славних освітянських традицій нашого університету, краю та української держави! Самовіддано працюючи сьогодні, ми усвідомлюємо, що працюємо на тривалу перспективу.

Шановні колеги, прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній Професії, невтомний творчий пошук та самовідданість, нехай щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх та удача!

Зі Святом Усіх Нас!)