ТНПУ вітає усіх з Днем працівника освіти!
ТНПУ вітає усіх
з Днем працівника освіти!

Дорогі друзі!

Професія педагога особлива, творча, шановна і відповідальна. Але в наші дні, коли одна з найголовніших вимог часу - потреба і здатність вчитися протягом усього життя, учительство виходить на якісно новий рівень. І вимушене дистанційне навчання продемонструвало: які б технічно довершені не були гаджети, які б насичені і різноманітні не були електронні ресурси, вони не здатні конкурувати з викладачем, вчителем, вихователем.

Бо, попри за наявність і доступність знань і методик, необхідним і жаданим для студентів і учнів є погляд Учителя, його Слово, підтримка і розуміння. І це взаємно! Педагогічна взаємодія завжди двостороння, це вимагає більше зусиль, але підносить Учителя на нову висоту.

Тож вклонімося сьогодні Вчителю!

Сердечно здоровимо усіх освітян, викладачів, вихователів, тренерів, наукових провідників і фахових наставників! Нехай натхнення і праця ведуть вас до нових успіхів! Нехай ваші досягнення служать на благо людству. Нехай учительська доля завжди буде осяяна світлом істини і любові! Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, радості від учнів, поваги і розуміння від суспільства, потужної підтримки від держави. А ще оптимізму, невичерпної енергії, блискучих ідей і ефективних шляхів їх втілення!

За 80 років роботи Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка підготував для нашої Батьківщини десятки тисяч висококваліфікованих педагогів, науковців, спортсменів, митців.  Сьогодні вони відомі у світі, а ТНПУ поправу визнано найкращим в Україні. Дякуємо колективу ТНПУ за ці і майбутні педагогічні досягнення!

Наша гордість - наші випускники. Нехай щедрою на здобутки буде ваша педагогічна нива! Будьте захоплені своїми учнями і не забувайте своїх наставників.

Вітаємо сьогодні і наших студентів - теперішніх і майбутніх. Нехай на життєвій дорозі щастить вам на справжніх учителів!  Будьте не лише успішними, сумлінними і креативними, а й вдячними і чуйними учнями.

Бо для кожного з нас надзвичайно важливо мати в житті Учителя.

Знову і знову вітаємо!

Квіти