ТНПУ ім.В.Гнатюка презентує  відеолекції для магістрантів
ТНПУ ім. В.Гнатюка презентує
відеолекції для магістрантів!

Карантин не заважає якісній освіті, а лише додає новий поштовх для розвитку. Створення банку відеолекцій для магістрантів ТНПУ стало реальним завдяки чудовій співпраці навчально-методичного відділу, студентського активу і викладачів ТНПУ.

Перші лекції вже на YouTube-каналі «Лекторій ТНПУ» https://www.youtube.com/channel/UCBK2mCrLSQkcQa4PmeR43sA.

Тут ви віднайдете матеріали з психології і педагогіки вищої школи, філософії науки, менеджменту в освіті.

Досвідом із студентами поділилися справжні професіонали:
– кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкової і дошкільної освіти Бойко Марія Миколаївна;
– кандидат економічних наук, доцент кафедри філософії та суспільних наук Литвин Любов Мирославівна;
– кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та суспільних наук Морська Наталія Львівна;
– кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Радченко Ольга Яківна;
– кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології  Мешко Олександр Іванович.

Канал

Головний координатор проєкту – Ірина Гороховянко – магістрантка історичного факультету.

А також супер крута команда студентів та магістрантів, що долучилася до обробки та монтажу відео: Володимир Бойко, Роман Заверуха, Анатолій Грамяк, Степан Іваніцький, Віталій Серкіз та Тарас Ништа. Зйомку здійснив Олександр Петлюк.

А. В. Киданюк