Викладачі ТНПУ реалізують проєкт НОК України  #OLYMPICLAB– 2020 у Тернопільському педагогічному ліцеї спортивного профілю

Викладачі ТНПУ реалізують
Проєкт НОК України
#OLYMPICLAB– 2020 -

«Розвиток/добробут – пізнай себе»,

«Основи розвитку бізнесу та кар’єри» -

у Тернопільському педагогічному ліцеї спортивного профілю

П’ятого жовтня 2020 року на базі факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка в рамках реалізації проєкту НОК України «#OlympicLab» за підтримки Coca Cola Fundation, відбулось заняття з ліцеїстами одинадцятого класу Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю.

проєкт

У ході дійства під керівництвом майстра спорту зі спортивної гімнастики, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Андрія Огнистого та члена комітету арбітрів  асоціації футболу  Тернопільщини,  відмінника освіти України Ярослава Боднара учні ліцею знайомились з питаннями:
- важливості навчання, наскільки важливо отримати диплом про вищу освіту, не дивлячись на спортивну кар’єру;
- як після завершення спортивної кар’єри допомагають знання в інших сферах.

проєкт

- як після завершення спортивної кар’єри допомагають знання в інших сферах.

Ліцеїсти з цікавістю переглянули та обговорили мотиваційне відео «Формула успіху з Сергієм Бубкою».

Президент федерації легкої атлетики Тернопільської області, відмінник освіти України Валерій Єднак продемонстрував ліцеїстам можливості впровадження бізнес-ідей на прикладі відомих атлетів сучасності.

проєкт

Спортивна кар’єра має свій пік та падіння, тож потрібно прагнути до того, щоб спорт став не лише частинкою життя, але приносив відчутні дивіденди в майбутньому. Спорт і бізнес не просто сумісні. Вони доповнюють один одного. Спорт – джерело енергії, а бізнес – одна з головних точок її (енергії) використання.

У ході заходу була проведена вікторина у форматі «брейн-рингу». Активні учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Варіант поєднання двох модулів проєкту НОК України #OLYMPICLAB– 2020» («Розвиток/добробут – пізнай себе», «Основи розвитку бізнесу та кар’єри») має право на життя, і як показала атмосфера заходу досить добре сприймається учасниками дійства. А результату не так же довго і чекати.

учасники заходу
Учасники заходу

Сподіваємось, що випускники ліцею спортивного профілю у наступному році влиються у дружню родину студентів факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Завідувач кафедри фізичного виховання
доц.АВ.Огнистий