ТНПУ вітає з успішним захистом дисертації!

Кафедра всесвітньої історії та релігієзнавства вітає асистентку кафедри Волік Надію Володимирівну з успішним захистом кандидатської дисертації, що відбувся 7 жовтня в Національному університеті «Острозька академія».

Дисертація на тему "Становлення і розвиток Української Католицької Церкви у Канаді (кінець ХІХ - друга половина ХХ ст.)" виконувалася в межах наукового напряму кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка «Релігія і церква в Україні в контексті світових релігійних процесів» (державний реєстраційний номер 0112U006677).

Під час захисту

Мета роботи полягає у вивченні процесів становлення і розвитку УКЦ у Канаді впродовж кінця ХІХ – другої половини ХХ ст.

"Надії Володимирівні вдалося провести на базі канадських архівів унікальне дослідження, що відзначали усі члени спеціалізованої вченої ради, - підкреслила проф.Е.В.Бистрицька. - Бажаємо подальших наукових успіхів!"

До вітань долучився і ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк:

"Щирі вітання з успішним захистом дисертації аспірантці та асистентці кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства ТНПУ Надії Володимирівні Волік та її науковому керівнику професору Еллі Володимирівні Бистрицькій! Ви Найкращі! А Ми з Вами!)".

Прес-служба ТНПУ