Зустріч студентів Галицького коледжу ім.В.Чорновола з викладачами фізико-математичного факультету ТНПУ(ФОТО)

Зустріч студентів Галицького коледжу
ім.В.Чорновола
з викладачами фізико-математичного
факультету ТНПУ

8 жовтня викладачі кафедри інформатики та методики її навчання доц.Карабін О.Й., проф.Романишина О.Я. провели зустріч із студентами випускових груп відділення комп’ютерних та видавничих технологій Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Представники факультету в конструктивній розмові з майбутніми абітурієнтами розповіли про перспективи майбутніх професій, особливості підготовки фахівців освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» на фізико-математичному факультеті, окреслили напрямки освітньої діяльності кафедри та відповіли на усі запитання слухачів.

доц. Карабін О.Й.спілкується із майбутніми абітурієнтамии
Доц. Карабін О.Й.спілкується із майбутніми абітурієнтами

Спілкування щодо спеціальностей 014.09 Середня освіта (Інформатика) та 122 Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проектів) було змістовним та інформативно-наповненим.

проф. Романишина О.Я. в онлайн розмові з студентами Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола
Проф.Романишина О.Я. в онлайн-розмові з студентами Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола

Студенти Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола

Особливо приємно було проводити профорієнтацію у освітньому закладі, де працюють випускники фізико-математичного факультету. Їх особистісний викладацький приклад, компетентнісний професіоналізм, постійна підтримка та тісна співпраця є яскравим підтвердженням фаховості випускників фізико-математичного факультету.

Профорієнтаційна розмова зі студентами та завідувачем відділенням комп’ютерних та видавничих технологій – Чубей Олександрою Орестівною
Профорієнтаційна розмова із студентами та завідувачем відділенням комп’ютерних та видавничих технологій – Чубей Олександрою Орестівною

Дякуємо завідувачу відділенням комп’ютерних та видавничих технологій Чубей Олександрі Орестівні та керівництву коледжу за робочу та яскраву зустріч.

Доц. Карабін О.Й.