Співпраця ТНПУ з Національною психологічною асоціацією
Співпраця ТНПУ

з Національною психологічною асоціацією

Цьогоріч практичний психолог відділу у справах молоді, аспірантка кафедри психології розвитку та консультування Ольга Логвись долучилася до всеукраїнської ГО «Асоціації психологів вищої школи України».

ГО «Асоціація психологів вищої школи України» є спілкою практичних психологів ЗВО України. Створено Асоціацію 14 липня 2020 року, і вже зараз вона налічує понад 40 учасників.

Метою ГО «АПВШУ» є об'єднання зусиль професійної спільноти психологів, які працюють у закладах вищої освіти, задля забезпечення соціально-психологічного супроводу освітнього процесу через розвиток системи психологічної служби вищих навчальних закладів та підтримання належного рівня психічного здоров’я.

Головними завданнями ГО «АПВШУ» є:

- підвищити ефективність роботи існуючих психологічних служб шляхом координації зусиль та обміну досвідом;

- сприяти формуванню в Україні культури впровадження та надання психологічної допомоги у ЗВО;

- приймати участь у нормативно-правовому регулюванні роботи системи психологічних служб ЗВО;

- розвивати міжнародну співпрацю з колегами за кордоном в означеному напрямку.

Посвідчення

Раді також повідомити, що з жовтня 2020 року практичний психолог ТНПУ є дійсним членом Національної психологічної асоціації від ГО "АПВШУ", що підкреслює прагнення її фахівців консолідації зусиль професійної спільноти, спрямованих на вирішення численних завдань з формування в Україні культури впровадження та надання психологічної допомоги.

О.Я.Логвись