Співпраця кафедри психології розвитку та консультування  з психологічною службою ТНПУ (ФОТО)

Співпраця кафедри психології розвитку

та консультування

з психологічною службою ТНПУ

У рамках навчальної дисципліни «Психологічна служба вищої школи» відбулася тематична лекція професора кафедри психології розвитку та консультування  Шпак Марії Мирославівни для магістрів-психологів 1 курсу факультету педагогіки і психології в онлайн-форматі.

Магістри мали змогу дізнатися про нормативно-правові, етичні та організаційно-методичні аспекти роботи практичного психолога в закладах вищої освіти не лише в теорії, а й ознайомитися з практичним досвідом роботи психолога відділу у справах молоді
ТНПУ Ольги Ярославівни Логвись, яка долучилась до заняття і розказала про особливості організації діяльності психологічної служби в нашому університеті! І хоча лекція відбулась дистанційно, але було цікаво і пізнавально.

Спілкування учасників зустрічі в онлайн-форматі

Щиро вдячні за змістовну бесіду, відверті відповіді на запитання
та обмін корисним і цінним досвідом!

Староста групи мП-11

Дудник Юрій