Магістранти ТНПУ зустрілися онлайн з професором Краківського економічного університету Міхалом Кудлачем  (ФОТО)
Магістранти ТНПУ зустрілися онлайн

з професором Краківського

економічного університету

Міхалом Кудлачем

В рамках академічної мобільності та режимі управлінської практики вперше була проведена зустріч з професором Краківського економічного університету Міхалом Кудлачем. На зустрічі були присутні студенти першого і другого курсу магістратури "073 Менеджмент. Управління навчальним закладом".

Емблема Краківського економічного університету

Професор Кудлач розповів коротко про історію становлення університету, його структуру та специфіку. Усі учасники зустрічі мали можливість віртуально зануритись в освітній процес, пізнати іноземний досвід управління закладом освіти, почути відповіді на болючі питання у сфері освіти, дізнатись про організацію освітнього процесу у зарубіжному закладі.

Професор Міхал Кудлач

Лекція супроводжувалась неймовірно пізнавальною презентацією про історію виникнення Краківського університету, про його перших ректорів, про бібліотеки і читальні зали, обладнання спортивних приміщень та плавальні басейни, про викладацький склад та факультети.

Будинки Краківського економічного університету

Бібліотека Краківського економічного університету та магістранти 073 Менеджмент
Бібліотека Краківського економічного університету та магістранти "073 Менеджмент"

Перші ректори Краківського еклномічного університету
Перші ректори Краківського економічного університету

Цікавою була дискусія. Студенти задавали такі питання:
Як проходить атестація викладачів?
Чи проводять рейтинг викладачів?
Яке навантаження у викладачів?
Чи часто студенти користуються бібліотекою?
Як здійснюється управління неурядовими організаціями?
Як проходить акредитація закладу?.. Та багато інших.

Дуже дякую професору Міхалу Кудлачу за співпрацю! Дякую магістрантам за активну участь!

Віримо, що співпраця продовжиться. Професор Кудлач виразив захоплення нашими магістрантами! Ми найкращі! І будемо вдосконалюватись!

Професор кафедри педагогіки
та менеджменту освіти