Запрошуємо всіх охочих написати XX радіодиктант національної єдності разом з ТНПУ та отримати подарунок
Запрошуємо всіх охочих написати

XX радіодиктант національної єдності

разом з ТНПУ та отримати подарунок

Вже традиційно щороку дружня родина ТНПУ бере участь у написанні радіодиктанту національної єдності. Цей рік навіть попри карантинні обмеження не став винятком – ТНПУ запрошує всіх охочих до спільного написання Всеукраїнського радіодиктанту. На жаль, ми не зможемо зустрітись і написати наживо, як раніше, тому ми змінюємо формат дійства на онлайн.

Отже, 9 листопада о 9:00 у студії UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура відбудеться трансляція ювілейного – ХХ диктанту національної єдності. На офіційній сторінці університету в інстаграм @tnpu.official та фейсбук  також відбудеться трансляція з офіційних студій.

Запрошуємо студентів, працівників, випускників університету та всіх охочих до мовного онлайн-флешмобу з написання радіодиктанту національної єдності разом з ТНПУ!

Цьогоріч текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.

Фотодокази вашої участі у флешмобі з написання диктанту розмістіть на власних сторінках у соціальних мережах «Фейсбук» чи «Інстаграм» з хештегом #диктант_з_ТНПУ.

Найкреативні та найактивніші учасники отримають подарунки. Приєднуйтесь до ТНПУ! Ми найкращі!

Пишемо диктант в ТНПУ. Архівне фото 2019 року
Пишемо радіодиктант національної єдності в ТНПУ. Архівне фото 2019 року.

Пресслужба ТНПУ