В неділю в ТНПУ провели велику екологічну акцію  (ФОТО)
В неділю в ТНПУ провели

велику екологічну акцію

Вчора, сонячного і напрочуд теплого листопадового дня, біля ТНПУ було весело і гамірно. Студенти й викладачі університету разом соціально-спортивною школою Фонду «Реал Мадрид» та партнерами і спонсорами організували екологічну акцію.

Спочатку прибирали зелену зону, що за навчальним корпусом інженерно-педагогічного факультету. Усі були в масках, дотримувалися вимог карантину. Розділилися по невеликих групах, отримали мішки  для сміття та захисні рукавички. Осінь тішила око яскравими барвами, настрій був піднесений, адже молодь розуміла важливість свого вкладу в збереження екологічного здоров'я міста. Працювалося швидко.

Тут буде чисто!

А ще усі разом з садили дерева на території студмістечка. Супермаркет "Епіцентр", який був ініціатором акції, виділив саджанці молодих берізок. Тепер вони ростимуть на Алеї мистецтв біля головного корпусу ТНПУ поруч зі скульптурними композиціями "Лукаш і Мавка" та "Мислитель".

Ростіть великі!
Ростіть великі всім на радість

Як легко буде дихатись під цими деревцями!

Доречними були і гостинці спонсорів - усіх охочих частували булочками та напоями.

Агробізнес
Пригощає "Агробізнес"

Вода - основа життя!

Досвід цього недільного дня яскраво продемонстрував: спільними зусиллями ми можемо зробити місто затишним, зеленим, чистим і красивим.

Після корисних спільних справ - спільне фото на згадку

Більше фото дивіться в альбомі

Колектив ТНПУ від імені усіх тернополян щиро дякує усім учасникам акції, а насамперед - студентам географічного факультету, факультету мистецтв і хіміко-біологічного факультету.

Пресслужба ТНПУ