Курси китайської мови

в Тернопільському національному

педагогічному університеті

імені Володимира Гнатюка

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка відкриває двері у світ вивчення китайської мови та розширює кордони для власних студентів!

Китай - найрозвинутіша країна світу. Мешканці, власне, називають себе "країною в центрі світу " - 中国。

Китайська мова входить у трійку найрозповсюджених мов сьогодення. Більш того, вона за деякими критеріями вважається лідером за складністю та унікальністю .

Китайська мова, незважаючи на свою розповсюдженість, виокремлюється престижністю до вивчення, а знавці навіть базового рівня ціняться у всіх сферах. Але знайти курси з вивчення вже викликає чимало питань.

Тернопільський національний педагогічний університет - один із найперших університетів України, який запровадив для студентів безкоштовне відвідування спеціалізованих курсів з вивчення не лише мови, а й культури, історії, мистецтва, географії Китаю. Варто зазначити, що курси проводяться на базі Шеньянського педагогічного університету. Згодом на базі ТНПУ планується відкрити Інститут Конфуція, який буде третім у державі.

Цього року зібрали групу зацікавлених з опанування китайської мови. Не беручи до уваги дистанційну форму, студенти та викладачі отримали шанс повністю поринути у світ іншої, кардинально відмінної від власної, країни. Викладачі безсумнівно є носіями мови та мають досвід викладання значно більше ніж 10 років, працюючи у відділеннях з іноземними студентами. Окрім того, лекції проходять у двомовному форматі - поєднання насамперед китайської та англійської або російської мов. Уроки включають не тільки виклад фактажу та інформації, а кожен раз базуються на презентаціях, відеопідкріпленнях та інтерактивних завданнях. Під час вивчення культури відвідувачі курсів додатково навчаються представляти певні аспекти історії, мистецтва та відомих діячів. На практиці мови оволодівають правильною вимовою (звуки, а також поглиблене вивчення тонів, які є унікальністю притаманною лише китайській мові). За кілька занять вже досягли успіху з базової ієрогліфіки та поклали початок у створенні перших речень.

Курси китайської мови в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка тривають лише близько одного місяця, проте успіхи проєкту вражають студентів та відкривають нові горизонти для співпраці з передовою країною світу - Китаєм .

Вивчення китайської мови в ТНПУ

Вивчення китайської в ТНПУ

Цікаве вивчення китайської мови в ТНПУ

Христина Жесткова,