Мама однієї із студенток  факультету педагогіки і психології  поділилась враженнями  від освітнього процесу в ТНПУ (ФОТО)

Мама однієї із студенток
факультету педагогіки і психології
поділилась враженнями
від освітнього процесу в ТНПУ

Суботній день, 28 листопада, об’єднав в онлайн всю дружню студентську родину: батьків, першокурсників та викладачів факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка на батьківських зборах. Ця онлайн-зустріч відбулася в особливо трепетній, душевній, теплій атмосфері.

З привітальними словами до нас звернулися – декан факультету педагогіки і психології Чайка В.М., заступник декана Чайковська Г.Б. та завідувачі кафедр. Вони ознайомили нас з особливостями навчання, першими успіхами студентів.

Ми, батьки, щиро вдячні викладацькому колективу факультету педагогіки і психології за високопрофесійне, якісне навчання, яку в силу обставин,  наші діти отримують дистанційно.

ТНПУ ім.В.Гнатюка – це заклад вищої освіти, в якому поважають і цінують особистість кожного студента, створюють усі необхідні умови для якісного повноцінного освітнього процесу. Наших дітей розділяють карантин, кілометри доріг, проте щодня об’єднують цікаві, змістовні, різноманітні за формами навчальні заняття під керівництвом високопрофесійних, компетентних викладачів.

Особливо трепетним було продовження батьківських зборів по групах. Главацька О.Л., куратор групи СР-11, спільно зі своїми вихованцями підготувала «Книгу вдячності» для нас, батьків, в якій кожне слово було сповнене великої любові й теплоти, що непрохані сльози радості наверталися на очі за своїх уже дорослих дітей. Апогеєм книги була Молитва куратора за наших дітей.

Дистанційні будні

Приємні зустрічі в університеті

Наш куратор.
Наш куратор

Висловлюємо безмежну вдячність Вам, Ольго Леонідівно, за Вашу колосальну працю. Незважаючи на карантин, Ви вже зуміли пізнати кожного студента, підмітити його сильні сторони та риси характеру. Ви знайшли час і на анкетування, на дві офлайн-зустрічі, і на приємні подаруночки для кожного з них. Ми щасливі, що наші діти в надійних руках та під щоденною опікою Ольги Леонідівни!

Першокурсники в свою ж чергу підготували інформацію про свою успішність, прекрасну презентацію «Такі маленькі, але незабутні спогади групи СР-11 ТНПУ ім. В. Гнатюка» – перші щасливі кроки студентського життя.

Група СР-11

Дві з половиною години спілкування минули як одна мить… Ми щиро вдячні за виділений нам час спілкування, за щасливі хвилини радості, за родинну зустріч-знайомство та переконані, що зробили правильний вибір для професійного зростання та формування особистостей наших дітей! ТНПУ, факультет педагогіки і психології, кафедра соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності  –  найкращі!

З повагою -
Надія Атаманчук,