Кафедра географії та методики її навчання ТНПУ підготувала монографію, присвячену Тернопіллю (ФОТО)
Кафедра географії

та методики її навчання ТНПУ

підготувала монографію,

присвячену Тернопіллю

Кафедра географії та методики її навчання географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка підготувала нове видання монографії "Географія Тернопільської області" у 2 томах.

Структура монографії:
том 1 "Природні умови і ресурси".
том 2 "Населення. Господарство".

обкладинка обкладинка
Обкладинки видання

В монографії узагальнено багатий фактологічний матеріал стосовно природних умов та ресурсів, населення і господарства Тернопільської області. Подано докладні відомості про геологічну будову та мінеральні ресурси, рельєф та геоморфологічне районування, клімат, поверхневі води, ґрунтовий покрив, розмаїття рослинного і тваринного світу, фізико-географічне районування; охарактеризовано природні рекреаційні ресурси та заповідну мережу, оцінено природно-ресурсний потенціал території, екологічну ситуацію в регіоні. Подано аналіз демографічної ситуації в Тернопільській області, загальні характеристики та демографічні показники населення. Докладно охарактеризовано сучасний розвиток господарства регіону.

Видання буде цікавим для науковців природничого та суспільно-географічного профілю, фахівців у галузі природокористування, викладачів географічних, природничих та біологічних спеціальностей вищих навчальних закладів, практиків заповідної справи, вчителів загальноосвітніх шкіл, аспірантів, магістрантів, студентів та всіх, хто цікавиться географією області.

Проф.Л.Б.Заставецька