ТНПУ – учасник міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» (ФОТО)

ТНПУ – учасник міжнародного проєкту

«Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті»

Проєкт «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», підтриманий Чеською агенцією розвитку, реалізовує Університет ім. Т. Ґ. Масарика (Брно, Чехія) у співпраці з провідними українськими педагогічними ЗВО, в тому числі ТНПУ.

Мета проєкту – підготовка педагога в динамічних, мінливих умовах сьогодення, інтернаціоналізація університетів, участь у міжнародній проєктній діяльності, а також внутрішня оцінка вищих навчальних закладів.

У межах проєкту викладачі ТНПУ провели цікаві, змістовні семінари.

Серія семінарів у межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті»

Доцентка кафедри інформатики та методики її навчання
Галина Генсерук запропонувала інтерактив «Епоха діджиталізації, використання технологій в освіті, технології та плагіат» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Студенти виявили інтерес до пропонованих цифрових інструментів та підходів, які можна використати у майбутній педагогічній діяльності.

Семінар Галини Генсерук про діджиталізацію сучасної освіти

Семінар
«Технології в університеті», проведений завідувачкою кафедри української мови та методики її навчання Ольгою Петришиною для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, актуалізував дискусію про інновації в освітньому процесі, сучасні методичні і технічні підходи до вирішення освітніх завдань.

Емоційна інтеракція. Семінар для магістрантів про сучасні технології в університеті

«Забезпечення якості освіти в сучасному університеті»
– тема, запропонована головою комісії з внутрішнього забезпечення якості Марією Бойко для першого широкого зум-засідання, налаштувала учасників на спільну результативну діяльність, дозволила окреслити перспективи роботи комісії.

Жива дискуся про якість освіти в зум-форматі
Жива дискусія про якість освіти в зум-форматі

Узагальнюючи освітній контент проєкту, учасниці відзначають активність та прогресивність академічної спільноти рідного університету, а напрацюваннями планують ділитися з колегами і реалізовувати в подальшій діяльності.

О.І.Петришина