Запрошуємо студентів та працівників ТНПУ до участі в онлайн-опитуванні щодо стану правової культури та випадків корупції
Запрошуємо студентів та працівників ТНПУ
до участі в онлайн-опитуванні
щодо стану правової культури
та випадків корупції

У рамках Всеукраїнського тижня права відділ у справах молоді ТНПУ з метою моніторингу рівня правових знань та формування антикорупційної культури молоді проводить анонімне опитування щодо стану правової культури та випадків корупції.

До участі в опитуванні запрошуються студенти, магістранти та працівники університету. Для того, щоб стати учасником опитування, потрібно перейти за посиланням на гугл-форму та відповісти на всі запитання. Кінцевий термін – 10 грудня 2020 року. Опитування анонімне!

Формуймо свою правову культуру та свідомість щодня! Будьмо свідомими громадянами правової країни! Дякуємо за активність та чесність!

Пресслужба ТНПУ