Онлайн-зустріч перекладача Європейського парламенту зі студентами 4 курсу ОП «Англійсько-український переклад» (ФОТО)

Онлайн-зустріч
перекладача Європейського парламенту
зі студентами 4 курсу ТНПУ
ОП «Англійсько-український переклад»

У вівторок, 15 грудня, доцентка кафедри теорії і практики перекладу Куца Оксана Ігорівна організувала онлайн-зустріч для студентів 4 курсу, які уже пройшли частину перекладацької практики у секції «Економічний переклад», зі штатним перекладачем та термінологом Dr. Luciana Sabina Tcaciuc.

Спершу перекладачка розповіла про Європейський парламент як законодавчий орган ЄС; лінгвістичні послуги та перекладацькі відділи Європейського парламенту; особливості роботи перекладача; вимоги, які висуваються до перекладачів; типи документів з якими працюють в Європейському парламенті; програми та термінологічні бази.

Презентація Dr. Luciana Sabina Tcaciuc

Частина зустрічі у формі запитань та відповідей

По завершенні презентації студенти протягом 30 хвилин продовжили бесіду у формі запитань-відповідей.

Усі учасники були задоволеними, що мали нагоду з перших уст почути усю інформацію та почерпнути багато корисного.

«Зустріч була цікавою. Раніше на парах ми дивилася відео про роботу перекладачів у Європейському парламенті і я й не думала, що у нас буде можливість поспілкуватися з одним із них. Особливо приємним було те, що пані Сабіна була настільки відкритою до спілкування і з радістю відповідала на наші запитання,» – зазначила Марта Голик.

«Зустріч мені дуже сподобалася, було цікаво. Презентація насичена теоретичною інформацією, з якою ми вже знайомі з курсів, які вивчали, але все ж краще і цікавіше було послухати людину, яка з тим працює, і впевнитися, що ми це все вчимо не просто так,» – ділиться враженнями Станкевич Олена.

«Зустріч була справді пізнавальна та містила багато нової цікавої інформації про роботу письмових перекладачів в Європарламенті. Було приємно почути про досвід спікера із перших уст. Я отримала дозу мотивації та натхнення від участі в цій лекції,» – повідомила Соломія Височанська.

Висловлюємо вдячність Dr. Luciana Sabina Tcaciuc за змістовну та мотивуючу зустріч. Дякуємо також декану факультету іноземних мов, доц.Кебалу Миколі Степановичу та завідувачці кафедри теорії і практики перекладу, доц.Цепенюк Тетяні Олегівні, за сприяння в організації зустрічі.

Доц. кафедри теорії і практики перекладу
Куца О.І.