Вивчення китайської мови в ТНПУ: цікаво, легко, захоплююче та без обмежень!

Вивчення китайської мови в ТНПУ:

цікаво, легко, захоплююче та без обмежень!

Вивчення будь-якої мови це завжди цікаво, пізнавально та всебічно розвиваюче, не дарма відомий такий вислів - «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина!»

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка цього року надав чудову можливість вивчати китайську мову. Незважаючи на ситуацію у світі та карантин, вивчення китайської мови у ТНПУ проходить онлайн курсом, що є зручно, доступно та без обмежень.

Також цікавим є той факт, що навчання здійснюється не лише на китайській, а й на російській та англійській мові, що є великим додатком для покращення практичних та розмовних навичок з цих мов.

Знання китайської мови сьогодні дуже поважають, адже китайська є найпоширенішою та однією з найскладніших мов у світі. Нею розмовляють приблизно 955 мільйонів осіб, а це становить 14% світового населення.

Чому варто вивчати китайську мову?

-         Багата культура і історія. Розуміння китайської мови дасть змогу поглибити свої знання світової історії та азіатської культури. Ви зможете вільно подорожувати Китаєм, спілкуватися з його мешканцями, отримуючи безцінні знання не з книжок, а з власного досвіду;

-         Поширеність китайської мови. Вона стає все більш популярною, все більше людей вивчає та користується нею;

-         Освіта, отримана в КНР, цінується у всьому світі, оскільки там використовують передові технології навчання. Знання китайської мови надає змогу стати цінним та висококваліфікованим спеціалістом;

-         Розвиток власного бізнесу. Сьогодні Китай є одним з найперспективніших та найпопулярніших місць для бізнес партнерів, оскільки співпрацювати з ним досить вигідно. Знаючи мову, підприємець зможе розвинути свій проєкт без посередників;

-         Загальний розвиток. Вивчення мови добре тренує мозок. Люди, які вивчають китайську, значно скоріше знаходять вихід із складних ситуацій, в них добре розвинена пам'ять та логічне мислення, що стає в нагоді в житті.

Численна кількість ієрогліфів, незрозумілих звуків у цій мові наводить паніку під час її вивчення, та не для наших студентів, адже з ними працюють викладачі Шеньянського педагогічного університету, які є носіями мови. З їх допомогою слухачі онлайн курсів всього за місяць вже легко освоїли основи китайського фонетичного алфавіту – піньїнь, вміють писати деякі ієрогліфи, рахувати до ста, та складають прості речення.

Каліграфія ієрогліфа

Рахувати китайською - це просто!

Важливе слово в кожній мові

Цьому сприяють цікаві форми та методи навчання, які використовують викладачі для формування іншомовної компетентності, а саме: демонстрації презентацій, навчальних відеоматеріалів, пізнавальні книги, бесіди, велика кількість практичних завдань, використання інтерактивних методів навчання.

Крім вивчення мови, в дистанційний курс входить країнознавство. На цих заняттях студенти дізнаються багато цікавої інформації про історію, культуру, філософію, звичаї та традиції Китаю, а також працюють практично, досліджуючи певні питання.

Завдяки добре організованій роботі та підтримці керівників проєкту вивчення китайської мови,  ані різниця в часі (5 годин), ані дистанційний характер занять зовсім не заважають вмотивованим студентам відвідувати курс, налагоджувати приємні відносити з країною Піднебесної та показувати хороші результати.

Студентка факультету педагогіки та психології
Воронко Віта