Студентський актив ТНПУ співпрацює зі священнослужителем Романом Демушем заради блага і милосердя
Студентський актив ТНПУ
співпрацює зі священнослужителем
Романом Демушем
заради блага і милосердя

15 грудня відбулася онлайн-зустріч з священнослужителем Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м.Тернополя, аніматором, популяризатором #веселі_канікули_з_Богом Романом Демушем.
Під час заходу розмовляли про найцінніше, вічний скарб людський – милоСЕРДя.

Під час зустрічі
Отець наголосив студентам на важливості залишатися добрими, людяними і милосердними в такий не простий для всього світу час.
Також пам‘ятати «Правило трьох С»: солідарність, субсидіарність, спільне Благо.
А вчора ми завітали до о.Романа Демуша з солодким подарунком напередодні Дня святого Миколая
І як людину, котра пропагує духовний розвиток для всієї української молоді, попросили його залишити згадку про себе у Книзі Студентського активу ТНПУ.
Щиро вдячні отцеві Роману за науку та всім студентам, що доєдналися до онлайн-зустрічі!

Студентський актив ТНПУ