Керівництво географічного факультету ТНПУ побувало у Галицькому коледжі ім.В. Чорновола (ФОТО)
Керівництво географічного факультету ТНПУ
побувало у Галицькому коледжі
ім.В. Чорновола

15 грудня 2020 року декан географічного факультету Андрій Кузишин та заступник декана Сергій Задворний здійснили візит у Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола із профорієнтаційною метою.

Завідувачка відділу економіки та туризму коледжу, кандидат географічних наук Світлана Добровольська ознайомила представників географічного факультету із особливостями здійснення освітнього процесу та продемонструвала сучасну матеріально-технічну базу закладу.

Під час зустрічі студентів спеціальності «Туризм» було ознайомлено із можливостями і перевагами навчання на всіх спеціальностях, які функціонують на географічному факультеті та в університеті загалом. З боку студентства було багато запитань, які стосувалися переважно правил вступу у наш заклад, можливостей участі у міжнародних програмах академічної мобільності, компонентів освітніх програм. Багатьох зацікавили широкі перспективи, які ТНПУ відкриває перед абітурієнтами.

Слово має С.Задворний

Майбутні абітурієнти ТНПУ

Під час спілкування із представниками викладацького складу коледжу в черговий раз було обговорено пріоритетні напрями співпраці.

С.Задворний