Академічна спільнота Університету Humanitas вітає ТНПУ з зимовими святами!
 Академічна спільнота Університету Humanitas

вітає ТНПУ з зимовими святами!

На адресу нашого університету надійшов лист від партнерів з Польщі з і щирими словами вітання від ректора  Університету Humanitas.

Хтось, кого ви любите, прийде сюди
- добрі руки нас обіймуть
І будуть наші усмішки
сріблясто блакитними дитячими.
Ян Петшіцкі, "Блакитна різдвяна пісня"

Академічна спільнота Університету Humanitas бажає вам усього найкращого з нагоди наближається Різдва. Бажаємо вам здоров'я, любові, посмішок, сил і наполегливості в досягненні ваших цілей, успіхів у професійному та особистому житті, підтримки сім'ї та друзів, а також хороших відносин з оточуючими вами людьми.

Дякуємо Вам за довіру і співпрацю, а також хочемо побажати, щоб Новий 2021 рік був кращим і добрішим для всіх нас, щоб це був час нових випробувань, нових горизонтів і успіхів у діловій та особистій сфері, а також приніс багато позитивних переживань, вражень і емоцій.

Вітання партнерів