Емоційно, щиро та з любов’ю до ТНПУ: фронтмен гурту «СКАЙ» Олег Собчук зустрівся зі студентами університету
Емоційно, щиро та з любов’ю до ТНПУ:

фронтмен гурту «СКАЙ» Олег Собчук

зустрівся зі студентами університету

Подарунком до Дня Святого Миколая для студентів ТНПУ стала творча зустріч з улюбленцем мільйонів, відомим рок-музикантом, лідером гурту «СКАЙ» Олегом Собчуком. Саме ввечері 18 грудня на платформі Zoom за ініціативи Асоціації випускників ТНПУ відбулась зустріч випускника ТНПУ Олега Собчука зі студентами університету.

Творча зустріч з лідером гурту «СКАЙ» Олегом Собчуком

Голова Асоціації випускників ТНПУ проф.Володимир Петрович Кравець та ректор університету проф.Богдан Богданович Буяк привітали неймовірно активну студентську онлайн-аудиторію та зіркового гостя - випускника факультету педагогіки і психології Олега Собчука.

Емоційно, щиро та з любов’ю до ТНПУ Олег згадував студентські роки, однокурсників, казуси на заняттях, свої творчі вечори у КМЦ «Світлиця» та актовому залі, улюблених викладачів та друзів. Десятки цікавих запитань від студентів та щирі відповіді Олега Собчука зробили зустріч цікавою, динамічною та атмосферною. Власне, на одне з питань про музу Олег відповів: «Моєю музою є ТНПУ..Я завжди горджуся, що закінчив саме цей навчальний заклад». Дякуємо, Олеже, за такі теплі та щирі слова.

«Моєю музою є ТНПУ..», - Олег Собчук про університет

Звичайно, як на творчій зустрічі без улюблених пісень? Рок-музикант в прямому ефірі заспівав під гітару для студентів ТНПУ декілька найвідоміших своїх хітів.

Олег Собчук закликав  студентську аудиторію підтримати доброчинний проєкт – пісенний марафон «День народження Олега Собчука», який реалізується  спільно з Країна Фм та благодійним фондом «Таблеточки». Мета: зібрати 100 000 грн для боротьби з дитячим раком в Україні. Станом на сьогодні зібрано вже 79 850 грн.

Асоціація випускників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка звертається з проханням до всіх небайдужих підтримати благодійну ініціативу випускника ТНПУ.

Участь у доброчинності можуть взяти всі охочі, перейшовши за покликанням https://cutt.ly/1hH2ock
Не будьмо байдужими! Творімо добро разом!
ТНПУ радіє успіхам, пишається та завжди чекає в гості всіх своїх випускників!

Студентська онлайн-аудиторія

Пресслужба ТНПУ