Нам 1 рік! «Смайлик-ТНПУ» святкує з дітками! (ФОТО)

Нам 1 рік!

«Смайлик-ТНПУ»

святкує з дітками!

Рівно два роки тому, команда ФПП відділення початкової та дошкільної освіти виграла фінансування від Британської ради та ректорату ТНПУ на релізацію неймовірного проєкту: дитячої інтерактивно-розвивальної ігрової кімнати "Смайлик ТНПУ".

Вітальні слова ректора Буяка Богдана Богдановича, декана факультету педагогіки і психології Чайки Володимира Мирославовича

Сьогодні ми з теплими почуттями згадуємо шалений темп тижневої роботи над проєктом, усіма локаціями, сміхом та чудовою командною роботою.

Рік тому ми офіційно відчинили свої двері для найменших, студентів та викладачів, а вже сьогодні святкуємо 1 рік.Першими привітати прийшли зі святковим тортом ректор Буяк Богдан Богданович, декан Чайка Володимир Мирославович зі смаколиками для студентів.

Як сказав сьогодні на святкуванні ректор Богдан Буяк:

"Кімната - це лише зовнішнє середовище, а насамперед це ви, ваша творчість, ваші посмішки та плідна праця  з дітьми у цьому приміщенні дає розуміти кожному, що у нашої країни гідне майбутнє - діти, із якими ви, дорогі студенти, вчитеся працювати в умовах цієї кімнати".

Весела естафета, де найменші капітани команд!

Святкуємо весело Граємося на інтерактивній підлозі
Святкуємо весело, граємося на інтерактивній підлозі

Селфі на пам'ять першого дня народження Смайлик ТНПУ
Селфі на пам'ять першого дня народження "Смайлик ТНПУ"

Ця кімната - це плід чудової командної співпраці, починаючи від ректора Богдан Богдановича Буяка, декана Володимира Мирославовича Чайки, його заступника Оксани Тарасівни Писарчук, до кожного студента, що долучилися до створення Смайлика ТНПУ.

Сьогодні лунало ще чимало вітань, але про їх приємність розкажуть чудові світлини святкового архіву.

Ми - невгамовні у наших ідеях та проєктах, бо ми - найкращі!
А ви з нами?

Магістрант факультету педагогіки і психології
Ростислав Руденський