Триває підвищення кваліфікації викладачів ТНПУ  у рамках проєкту Еразмус+ «MultiEd» (ФОТО)

Триває підвищення кваліфікації

викладачів ТНПУ

у рамках проєкту Еразмус+ «MultiEd»

У грудні 2020 року викладачі факультету іноземних мов продовжили  онлайн-навчання, яке організувала установа-координатор проєкту Тартуський університет (Естонія) з метою реалізації проєкту Еразмус+ (CBHE) «MultiEd / Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції».

Викладачі кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови проф.І.Задорожна, доц.О.Дацків, доц.О.Довбуш, доц.І.Олійник, доц.Л.Бабій, к.філол.н.О.Ладика, к.пед.н.М.Нацюк та декан факультету іноземних мов доц.М.Кебало отримали сертифікати про успішне завершення онлайн-курсу «Content and Language Integrated Learning for Tertiary Education», який викладали експерти з Тартуського університету (Естонія), Астонського університету (Велика Британія) та Гейдельберзького університету (Німеччина).

Проф. Ірина Задорожна на інтерактиві з методики СLIL

Доц. Ольга Дацків  під час жвавого обговорення презентацій
Доц. Ольга Дацків  під час жвавого обговорення презентацій

Курс передбачав індивідуальне ознайомлення з матеріалами 5 онлайн-модулів, інтерактивне синхронне навчання і практику викладання заняття у вищій школі за методикою СLIL на платформі Moodle викладачів 8 ЗВО України.

Збагачений новими знаннями, вміннями і досвідом колектив кафедри продовжує роботу над оновленням наявних та розробкою нових компонентів освітніх програм факультету.

Ольга Дацків,

кандидат педагогічних наук,