ТНПУ потрапив у рейтинг найвпливовіших вишів світу 2020р. від AcademicInfluence  (ФОТО)
ТНПУ потрапив у рейтинг

найвпливовіших вишів світу 2020р.

від AcademicInfluence

Наприкінці року ТНПУ отримав приємний "подарунок". Нещодавно AcademicInfluence оприлюднив рейтинг найвпливовіших вищих навчальних закладів світу у 2020 році.

На вищу освіту та світ знань вплив завжди починається з конкретних дисциплін та конкретного внеску в ці дисципліни, - вважають автори рейтингу, - Ейнштейн почав не з того, що був впливовим у світі навчання як такого. Завдяки впливу на конкретні дисципліни можна поширити вплив на більш широкі сфери досліджень та більш широкий професійний вплив. Таким чином, викладачі та випускники з впливовими ідеями стають основою впливових дипломних програм, і критична маса таких впливових дипломних програм створює впливові коледжі та університети.

Цей вплив автори рейтингу вимірюють за допомогою InfluenceRanking - механізму ранжирування, розробленого науковцями AcademicInfluence. Використовуються  найбільші сховища даних із відкритим кодом в Інтернеті та аналізуються їх за алгоритмом, що розробленій за фінансування Агентства оборонних дослідницьких проектів (DARPA). Ці бази даних містять мільярди постійно оновлюваних даних, які захищені від маніпуляцій.

Технологія використовує штучний інтелект для аналізу таких параметрів:
- сукупність наукових та академічних цитат із баз даних;
- посилання та інша семантичну інформацію;
- порівняння  результатів з іншими джерелами інформації - періодичними виданнями, журналами та глобальними ЗМІ.

Враховуються персоналії та підрозділи, котрі згадуються в Інтернеті (на 15 різних мовах), ці згадки корелюються із записами досягнень у конкретних галузях дослідження, відстежується робота, виконана цими людьми, а також їх приналежність до інших установ, сукупність впливового результату людей в організації. Таким чином вимірюється вплив установи за допомогою дисциплінарних програм та загалом.

ТНПУ
ТНПУ на сайті рейтингу

Вітаємо академічну спільноту ТНПУ з черговим досягненням! Засвідчення впливовості ТНПУ у рейтингу AcademicInfluence  сприятиме подальшій успішній реалізації академічних цілей університету.

ТНПУ - найкращий! А ви з нами?

Пресслужба ТНПУ