Для студентів ТНПУ організували  онлайн-конференцію з відомим перекладачем  Томом Бартоном (ФОТО)
Для студентів ТНПУ організували
онлайн-конференцію
з відомим перекладачем
Томом Бартоном

У переддень свята Миколая на кафедрі англійської філології та методики навчання англійської мови факультету іноземних мов ТНПУ за сприяння DINTERNAL Education та п. Ольги Ярської великим подарунком для наших студентів стала онлайн-конференція із Томом Бартоном - досвідченим та кваліфікованим викладачем англійської мови із Великобританії, керівником школи London School of English у Львові, сертифікованим викладачем англійської мови Cambridge CELTA та Cambridge DELTA, екзаменатором міжнародних іспитів Pearson Test of English.

Том Бартон
Том Бартон -  сертифікований викладач англійської мови Cambridge CELTA та Cambridge DELTA

Том охоче поділився своїм безцінним досвідом роботи у сфері викладання та підготовки до міжнародних іспитів Кембриджського університету із студентами, та з радістю відповів на усі їхні запитання.  Учасники конференції отримали масу позитивних коментарів щодо своєї вимови та володіння англійською, їм було надзвичайно приємно отримати похвалу від носія мови.

Зустріч була дуже інформативною й цікавою для усіх студентів нашого відділення, що планують пов'язати своє майбутнє з вчителюванням чи викладанням.

Конференція пройшла у веселому настрої, й Том Бартон зумів зарядити студентів мотивацією й бажанням самовдосконалюватись!

Кафедрі англійської філології
та методики навчання англійської мови