В інтерактивно-розвивальну кімнату "Смайлик-ТНПУ" завітав Святий Миколай
В інтерактивно-розвивальну кімнату

"Смайлик-ТНПУ"

завітав Святий Миколай

Святий Миколай приходить до усіх чемних дітей. Він дарує найщедріші подаруночки, про які читає у листах. Але найкращий подарунок – це реальна зустріч!
Сьогодні в інтерактивно-розвивальній кімнаті "Смайлик-ТНПУ" діти мали можливість поспілкуватися із Святим Миколаєм, розповісти присвячені йому вірші та заспівати пісень про чудове свято. На цьому розваги не завершилися: на маленьких гостей чекали запальні танці-зігріванці, розвивальні та спортивні ігри. У повітрі панувала щирість та радість від дитячих усмішок та дива казкової зустрічі.

Фото і відео дивіться  тут
 ⠀
Святий Миколай не забув і про студентсько-викладацький колектив факультету педагогіки та психології ТНПУ. Дорогі викладачі, загляньте у свої електронні скриньки. Любі студенти, а ви – у поштові!

З нагоди чудового свята Майстерня Святого Миколая ФПП "Чудоленд" ще раз шле усім вітання!
Будьте щасливі та здорові.
Бажаєм успіхів, любові.
Хай буде казкою життя