Відверто про навчання в ТНПУ. Розповідь магістрантки
 Відверто про навчання в ТНПУ

Розповідь магістрантки

В рідному мені ТНПУ ім.В.Гнатюка я пройшла шлях від студента першого курсу до випускника магістра…  Тому з впевненістю можу сказати, що найціннішим скарбом будь-якої організації є працівники!

Вміння знайти підхід до людини, розкрити її внутрішній світ, визначити її потреби та можливості й спрямувати їх у потрібне русло — це складна справа, яка потребує наполегливої праці, натхнення та бажання розвиватися й не зупинятися на досягнутому.

Саме тому тема моєї магістерської роботи: «Управління кар’єрою як інструмент менеджменту персоналу  соціальної організації», яку я захистила на відмінно.  Ура!!!

Ще недавно були недоспані ночі, я готувалася до ЗНО. І практично, я не пригадую людей з кола свого спілкування, які б вірили у те, що я його складу.

Після закінчення школи пройшло 15 років, програма помінялася і ніхто не вірив, говорили, що це нереально... Аргументували тим, що деякі 11-ники не всі складають ЗНО.

Але велике бажання вчитися та віра у свої сили допомогла мені скласти ЗНО з таких предметів як: укр.мова, укр. літ., хімія, біологія та історія.  А далі - вступні екзамени, нові знайомства, друзі, лекції, сесії, згуртований відпочинок, незабутні викладачі, пропущені пари (4 дня за весь період, перелом руки) та смішні історії - це студентське життя згадуєш тільки з посмішкою та позитивними емоціями.

Дякую усім викладачам, які дали мені величезний теоретичний та практичний багаж знань!  Кожен з них за весь період навчання став для мене не лише професійним наставником, а й добрим другом - Галина Лещук, Віра Поліщук, Людмила Петришин-Кульчицька, Надія Горішна, Ольга Главацька.

Особлива подяка науковому керівнику своєї магістерської роботи, доктору педагогічних наук, професору кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності Ольга Сорока.  Нехай у вашому житті буде багато позитивних емоцій!

Дякую групі, за любов та прийняття! Ви насправді круті!
Люблю кожного з Вас!

ТНПУ - це одна велика родина, яка об'єднує багато студентських поколінь!

Я хочу побажати майбутнім абітурієнтам - будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, і, звичайно, реалізовуйте свої великі плани на майбутнє!

Ура! Я магістр! Я це зробила!
Я пишаюся собою!

Зоряна Гуменна